Elektriskais katls Severin

4 items total
Elektriskā tējkanna 2in1 WK 3479 1,7 l, Severin
91,69 € –12 %
80,10 €
SEVEWK3479
Elektriskā tējkanna WK 3420 1,7 l, Severin
43,90 €
SEVEWK3420
Elektriskā tējkanna WK 3422 1,7 l, Severin
162,49 € –20 %
130 €
SEVEWK3422
Spiediena katls WK 3458 Severin 0,5 l sudrabs
48,99 €
SEVE3413018

Uzlabojiet ikdienas tējas un kafijas lietošanas rutīnas ar Severin elektriskajām tējkannām. Mūsu elektrisko tējkannu izvēle ir izstrādāta tā, lai ūdens vārīšana būtu viegls process, nodrošinot ērtības, stilu un efektivitāti.

Severin elektriskās tējkannas ir ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas. Šo tējkannu gludais un modernais dizains papildina jebkuru virtuves iekārtojumu. Tie ir kas vairāk nekā tikai ierīces - tie ir izteiksmīgs priekšmets.

Severin elektrisko tējkannu ātrums un efektivitāte ir nepārspējami. Ātra ūdens vārīšana ir būtiska aizņemtiem rītiem un tējas laika alkām. Pateicoties jaudīgajiem sildelementiem, šie tējkannas katli paveic darbu vienā mirklī.

Drošība ir galvenā prioritāte, un Severin elektriskās tējkannas ir aprīkotas ar dažādām drošības funkcijām. Sākot ar automātiskās izslēgšanās mehānismiem un beidzot ar aizsardzību pret vārīšanos līdz izžūšanu, jūs varat būt mierīgi, lietojot šos tējkannas.

Pielāgošana ir ļoti svarīga, un Severin elektriskie tējkannas piedāvā mainīgus temperatūras iestatījumus. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams ūdens tikai nedaudz zem vārīšanās temperatūras maigām tējām vai arī ūdens ir jānovāra rīta kafijai, jūs varat viegli pielāgot temperatūru atbilstoši savām vajadzībām.

Tīrīšana ir vienkārša, jo daudzos Severin tējkannās ir noņemami un mazgājami filtri. Atvadieties no kaļķakmens nosēdumiem un izbaudiet tīru un svaigu ūdens tasi katru reizi.

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku bezvadu vai vadu tējkannām, Severin piedāvā jūsu vēlmēm atbilstošas iespējas. Bezvadu tējkannas nodrošina ērtības, savukārt vadu modeļi nodrošina stabilu strāvas padeves savienojumu.

Nozīmīga ir arī ietilpība, un Severin elektriskie tējkannas ir dažāda lieluma, lai pielāgotos dažādām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams kompakts tējkanna mazai telpai vai lielāks tējkanna viesu uzņemšanai, Severin tējkanna ir piemērota tieši jums.

Severin elektriskās tējkannas ir kas vairāk nekā tikai ūdens vārītāji; tās ir daļa no jūsu ikdienas. Izpētiet mūsu klāstu jau šodien un izbaudiet Severin ērtības un stilu savā virtuvē.