bārmeņu komplekti

6 items total

Bārmeņu komplekti - piederumi, kas ļaus jums pagatavot kokteiļus kā profesionālam bārmenim

Kas ir bārmeņu komplekti?

Bārmeņu komplekti ir rīku un piederumu kolekcijas, ko bārmeņi un kokteiļu entuziasti izmanto dažādu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu un kokteiļu gatavošanai un pasniegšanai. Bārmeņu komplekti ir dažādu izmēru un stilu, un tie var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, taču parasti tie ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Bāra piederumu komplektos parasti ietilpst bāra rīki, kas nepieciešami kokteiļu pagatavošanai un pasniegšanai, piemēram, šeikeris, žigers, maisīšanas karote, bāra siets un putinātājs. Dažos komplektos var būt arī citas ierīces, piemēram, citrusaugļu cesteris vai mizotājs. Atkarībā no konkrētā komplekta un zīmola atšķiras arī komplektā iekļautie piederumi. Dažreiz arī elegants statīvs ir daļa no komplekta.

Portālā Kulina pieejamie bārmeņu komplekti ir no tādiem labākajiem zīmoliem kā Alessi un WMF.

Kādam nolūkam tiek izmantoti bārmeņu komplekti?

Bārmeņu komplektos parasti ietilpst dažādi instrumenti un piederumi, ko izmanto kokteiļu un citu dzērienu sajaukšanai un pasniegšanai. Atsevišķas komplekta sastāvdaļas tiek izmantotas konkrētām darbībām, piemēram:

  • lai precīzi izmērītu šķidros komponentus, izmanto žigeru,
  • ar šeikeri sajauc sastāvdaļas, sakratot tās ar ledu
  • ar blenderi sasmalcina garšaugus, augļus un citus komponentus, lai atklātu to garšu
  • lai no dzēriena atdalītu ledu un citas daļiņas, tiek izmantots sietiņš.
  • dzērieni tiek maisīti ar bāra karote

Bārmeņu komplekti - lieliska ideja dāvanām

Protams, bārmeņu komplekts var būt lieliska dāvana ikvienam vīrietim vai kādam, kam patīk maisīt kokteiļus vai kas domā kļūt par bārmeni. Bārmeņu komplekts ir arī praktisks papildinājums katram mājas bāram un rīks, kas noderēs daudzus gadus, lai izmēģinātu dažādas dzērienu idejas un pārsteigtu viesus.

Un, ja esat izsmalcinātu kokteiļu cienītājs vai meklējat elegantu dāvanu, jums vajadzētu pārlūkot arī mūsu bārmeņa rīku, kokteiļu glāžu un garu dzērienu glāžu kolekcijas, lai iegūtu vēl vairāk noderīgu piederumu dzērienu baudīšanai.