Nažu komplekts SWISS CLASSIC, 3 gab. komplekts, zaļa, plastmasa, Victorinox
Code: VN6711434C1Atgriešana 100 dienāsPaņemšana bez raizēm
Nosūtīām tajā pašā dienāPasūtiet līdz 12:00
50 000+ produktu atsauksmjuNo mūsu klientiem
Ekoloģisks iepakojums0% plastmasas
Product detailed description
Trīs nelieli naži varbūt nešķiet liela virtuves revolūcija, līdz sapratīsit, ka viens ir izlietnē, otrs ir kādam pie uzkodām, bet trešais jums glābj vakariņas. Victorinox SWISS CLASSIC piedāvā praktisku aprīkojumu ikdienas griešanai, mizai un galda klāšanai bez liekas meklēšanas un improvizācijas.
Galvenās priekšrocības:
- VictorinoxSWISS CLASSIC Nažu komplekts satur trīs vieglus virtuves nažus ikdienas ēdienu pagatavošanai.
- Plašu pielietojumu nodrošina gan taisnu, gan robotu asmeņu kombinācija, kas ļauj ērti sagriezt, mizot, kubiņos sagriezt un veikt smalkākus darbus.
- Taisnais asmens ir piemērots gludai mizai, precīzai šķēlēšanai un tīriem griezieniem, kur nepieciešama pilna kontrole.
- Robotais asmens palīdz mīkstiem augļiem ar mizu, piemēram, tomātiem, avokado vai figām, vai pat ļoti mīkstiem augļiem, bez liekas saspiešanas.
- Komplekts tiks galā arī ar granātābola, ličī vai pasifloras augļu cietāku mizu, kur noderēs drošāks pirmais grieziens.
- Asu galu asmeņus izmantosiet detalizētākai sagatavošanai, izgriezumam, sastāvdaļu tīrīšanai vai darbam ap kātiem un mizām.
- Garāks robots asmens noderēs arī pie galda, ātrām uzkodām vai griešanai tieši uz virtuves salas.
- Profesionāli asi nerūsējošā tērauda asmeņi palīdz saglabāt pagatavošanu vienmērīgu, precīzu un bez lieka spiediena uz sastāvdaļām.
- Asmeņu garums 8–11 cm piedāvā pietiekami daudz vietas parastai griešanai, taču naži joprojām ir viegli vadāmi.
- Vieglie ergonomiskie rokturi no polipropilēna atbalsta ērtu satvērienu un drošāku grieziena vadīšanu ikdienas lietošanā.
- Zaļa rokturu apdare izskatās izteiksmīga un praktiska, jo nažus atvilktnē atradīsiet bez ilgas meklēšanas virtuvē.
- Nažu svars, aptuveni 20 g, ir praktisks biežai lietošanai, jo naži nejūtas smagi pat ilgstošas gatavošanas laikā.
- Kaltā konstrukcija saglabā zemu svaru un vienkāršu manipulāciju, tieši mājās gatavošanai bez liekas robustības.
- Naži ir piemēroti lietošanai trauku mazgājamā mašīnā, tāpēc pēc griešanas, mizojot vai gatavojot uzkodu, neatliek papildu roku darbs.
- Victorinox Šveices ražošana sniedz zīmola pārliecību, kas balstīta uz praktiskumu, precizitāti un ilgstošu virtuves lietošanu.
Komplektā:
- 1x nazis ar robotu asmeni 11 cm
- 1x nazis ar taisnu asmeni 10 cm
- 1x nazis ar robotu asmeni 8 cm
Papildu informācija:
- roktura materiāls: polipropilēns
- var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
Additional parameters
| Category: | Nažu komplekti bez statīva |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191897 |
| Produkta veids: | Nažu komplekts |
| Materiāls: | Nerūsējošs tērauds |
| Asmens garums: | 8 cm, 11 cm, 10 cm |
| Krāsa: | Zaļa |
| Margin: | C |
| Izmērs: | 22 cm |
| Gab. komplektā: | 3 gab. |
| Iespējas: | Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!