Naža un mizošanas naža komplekts SWISS CLASSIC, 2 gab. komplekts, melna, plastmasa, Victorinox
Code: VN6711321Atgriešana 100 dienāsPaņemšana bez raizēm
Nosūtīām tajā pašā dienāPasūtiet līdz 12:00
50 000+ produktu atsauksmjuNo mūsu klientiem
Ekoloģisks iepakojums0% plastmasas
Product detailed description
Daži virtuves darba uzdevumi šķiet nenozīmīgi, līdz brīdim, kad stāvat virs kartupeļa, mizas lido visapkārt un nazis izliekas, ka tas nebija līgumā. Šis Victorinox komplekts apvieno praktisku mizojamo nazi un mizotāju, lai produktu tīrīšana un griešana iegūtu skaidru kārtību, ērtu satvērienu un nedaudz šveiciešu disciplīnas.
Galvenās priekšrocības:
- Victorinox SWISS CLASSIC komplekts satur mazu virtuves nazi un IOTA mizotāju ikdienas griešanai un mizai.
- Naža un mizotāja kombinācija ir jēgpilna dārzeņu, augļu un mazu sastāvdaļu sagatavošanā no sākuma līdz pat beigu griezumam.
- Mazais virtuves nazis ar taisnu nerūsējošā tērauda asmeni ir piemērots precīzai griešanai, šķēlēšanai un mazākiem sagatavošanas darbiem.
- 8 cm garš asmens ir praktisks mazām sastāvdaļām, kur liels šefpavāra nazis šķiet lieki robusts un mazāk veikls.
- Asmens smaile palīdzēs izgriešanā, dārzeņu tīrīšanā, darbos ap kātiem un precīzākās virtuves detaļās.
- IOTA robotais mizotājs ir piemērots galvenokārt mīkstākiem augļiem un dārzeņiem, kur tas palīdz noņemt miziņu ar mazāku spiedienu.
- Mizotāja robotā asmens labi iekostu tomātu, persiku vai līdzīgu sastāvdaļu virsmā, kuras viegli spiest.
- Mizotāja dubultais asmens veicina vienmērīgāku kustību mizojot un atvieglo darbu gan labročiem, gan kreiļiem ikdienas lietošanā.
- Nazis kopā ar mizotāju kopumā aptver parastu kartupeļu, burkānu, gurķu, ābolu un mīkstāku augļu sagatavošanu pirms pasniegšanas.
- Profesionāli asi asmeņi palīdz uzturēt sagatavošanu vienmērīgu, lai parasta griešana un mizojšana nekļūtu par nogurdinošu virtuves kauju.
- Vieglie ergonomiskie rokturi no polipropilēna atbalsta ērtu satvērienu un drošāku vadību griežot un mizojot.
- Melnais rokturu dizains izskatās universāls un viegli iederēsies virtuvē, kur instrumentiem ir jāuztur tīra vizuālā kārtība.
- Katra instrumenta aptuveni 20 g svars padara biežu lietošanu patīkamāku, jo instrumenti nejūtas smagi pat ilgstošas sagatavošanas laikā.
- Neslīpētā konstrukcija palīdz saglabāt zemu svaru un viegli lietojamu, ideāli piemērotu ikdienas ēdiena gatavošanai mājās bez liekas izturības.
- Komplektu var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, tāpēc pēc sastāvdaļu griešanas, mizošanas vai sagatavošanas vairs nav jāveic roku darbs.
- Victorinox Šveices ražojums sniedz zīmola pārliecību, kas balstīta uz praktiskumu, precizitāti un ilgstošu virtuves lietošanu.
Komplektā:
- 1x nazis ar taisnu asmeni 8 cm
- 1x dārzeņu mizotājs IOTA
Papildu informācija:
- roktura materiāls: polipropilēns
- var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
Additional parameters
| Category: | Nažu komplekti bez statīva |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191927 |
| Produkta veids: | Nažu komplekts |
| Materiāls: | Nerūsējošs tērauds |
| Asmens garums: | 8 cm |
| Krāsa: | Melna |
| Margin: | C |
| Izmērs: | 19 cm |
| Gab. komplektā: | 2 gab. |
| Iespējas: | Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!