Nepiedegoša panna DIAMOND LITE 20 cm, indukcijas, noņemams rokturis, titāns, WOLL

Code: WL1520DPI
Brand: WOLL
143,80 €
Pieejams (6 pcs)

Vācijas zīmola WOLL augstākās kvalitātes titāna pannas ar noņemamu Diamond Lite rokturi ir ideāli piemērotas veselīgai un enerģiju taupošai cepšanai ar nelielu tauku daudzumu vai bez tā, pateicoties to īpašajai nepielipīgajai virsmai. Dimanta divkārši rūdītā virsma izceļas ar ļoti labām nelīpošanas īpašībām un ir arī ļoti izturīga pret skrāpējumiem. Pannas ir viegli tīrāmas, un tās var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai izmantot, piemēram, metāla virtuves piederumus.

Detailed information

Product detailed description

Vācijas zīmola WOLL augstākās kvalitātes titāna pannas ar noņemamu Diamond Lite rokturi ir ideāli piemērotas veselīgai un enerģiju taupošai cepšanai ar nelielu tauku daudzumu vai bez tā, pateicoties to īpašajai nepielipīgajai virsmai. Dimanta divkārši rūdītā virsma izceļas ar ļoti labām nelīpošanas īpašībām un ir arī ļoti izturīga pret skrāpējumiem. Pannas ir viegli tīrāmas, un tās var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai izmantot, piemēram, metāla virtuves piederumus.

Papildus īpaši izturīgajai nelīpošajai virsmai jūs novērtēsiet arī ļoti ātru siltuma pārnesi pa visu pannas virsmu, ko nodrošina īpašs 6 slāņu materiāls un kvalitatīvi apstrādāts dibens. Šīs pannas ir ideāli piemērotas lietošanai uz indukcijas plīts, turklāt tās var cept cepeškrāsnī līdz 250 °C temperatūrā.

Diamond Lite pannas ir aprīkotas ar praktiskiem noņemamiem rokturiem. Pateicoties pārdomātajam tehniskajam dizainam, pēc rokturu noņemšanas tās viegli var ievietot virtuves izlietnē, trauku mazgājamajā mašīnā vai pat mazākā cepeškrāsnī. Tā ietaupa vietu glabāšanas laikā.

Patentētais mehānisms ar noņemamu termiski izolētu rokturi nodrošina ērtu lietošanu. Rokturu vai rokturu atbalsta daļa ir ielikta pannas liešanā. Tās veido vienotu veselumu, kas nodrošina drošu montāžu. Pannas ar noņemamiem rokturiem ir īpaši piemērotas ģimenēm ar maziem bērniem, jo rokturi neizvirzās cauri plīts virsmai vai darba virsmai.

Diamond Lite sērija

 • Premium klases titāna trauki veselīgai gatavošanai bez taukiem, patentēta ražošana
 • Ar rokām liets, no viena gabala, kas nodrošina augstāku mehānisko un karstumizturību
 • Apvieno meistarību ar inovatīvām tehnoloģijām
 • Izturīgs, izmēru ziņā stabils, piemērots profesionāliem pavāriem, pateicoties tā kvalitātei
 • Sertificēti noņemami pannu rokturi - vienkārši, praktiski un droši
 • Ietaupa vietu glabāšanai, var izmantot cepšanai cepeškrāsnī (bez noņemama roktura)
 • Ņemot vērā bērnu vajadzības, tas samazina risku, kas saistīts ar trauku rokturiem, kuri izvirzīti virs plīts
 • Īpaši izturīga nelīpoša virsma veselīgai gatavošanai bez taukiem
 • Divreiz rūdīts, izturīgs pret skrāpējumiem, izgatavots bez PFOA
 • Pateicoties augstajai virsmas izturībai, var izmantot pat metāla virtuves piederumus
 • Piemērots maigu ēdienu pagatavošanai un cepšanai augstā temperatūrā
 • Aptuveni 8 mm bieza feromagnētiskā tērauda pamatne, kas īpaši izgatavota WOLL
 • Ļoti ātra siltuma pārnese pa visu virsmu
 • Var izmantot uz visiem karstuma veidiem, ideāli piemērots indukcijai
 • Ietaupa līdz 1/3 enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajām nerūsējošā tērauda pannām
 • Pastiprinātas malas lielākai triecienizturībai
 • Paredzēta vieglai ielejamībai bez pilēšanas
 • Traukus ir ļoti viegli tīrīt, tos var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WOLL profesionālie lieti izstrādājumi ir "Made in Germany" produkti, kas ražoti ar visaugstāko kvalitāti. Tas tiek nepārtraukti uzraudzīts arī ražošanas procesa laikā. WOLL izmantotās tehnoloģijas ir arī videi draudzīgas, jo tās rada maz oglekļa dioksīda emisiju. Visi WOLL trauki, kas izgatavoti no augstas kvalitātes kultivēta alumīnija sakausējuma, tiek lieti ar rokām, tādējādi atšķirot tos no parastās anonīmās rūpnīcas produkcijas. Lēna rokas liešana novērš gaisa kabatu veidošanos, kas samazina materiāla kvalitāti.

Uz iegūtā alumīnija lējuma tiek uzklāti vēl vairāki slāņi, lai palielinātu nepielipšanas spēju un trauku izturību. Tomēr pirms tam tā virsma tiek vairākas reizes apstrādāta ar smilšu strūklu. Nākamajā posmā pannas vai katla korpusu rūdina ar titāna daļiņām un apdedzina ar plazmas sprauslu ekstremālā temperatūrā, kas pārsniedz 20 000 °C. Tādējādi trauki ir izmēru ziņā stabili un izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Otrais slānis aizsargā materiālu pret koroziju, savukārt trešais slānis nodrošina lieliskas pretaplipšanas īpašības. Pēdējais virsējais rūdītais slānis ir nelīpošs, dubultā rūdīts, izmantojot dimanta daļiņas, kas ir cietākais minerāls uz planētas. Tā izcilo īpašību dēļ to aizsargā ražošanas noslēpums.Unikālā indukcijas plātnes izgatavošanas metode no feromagnētiskā tērauda nodrošina plakanu dibenu un ātru un vienmērīgu pannas uzkaršanu bez siltuma zudumiem.

Pateicoties īpašam ražošanas procesam, augstas kvalitātes nepielipīgā virsma ir izturīga pret mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā vai pat metāla virtuves piederumu lietošanu (tomēr, lai jūsu trauki kalpotu ilgāk, iesakām izmantot saudzīgākus koka vai silikona piederumus.) Ir pierādīts, ka WOLL īpaši rūdītā nelīpošā virsma ir veselīga ēdiena gatavošanai, izmantojot maz tauku vai bez tiem. Tas ir drošs un nesatur PFOA. Iegūtie ēdieni ir tik bagāti ar vitamīniem. Pateicoties tās karstumizturībai līdz 250 °C, tā ir piemērota ne tikai maigiem ēdieniem, bet arī cepšanai augstā temperatūrā. Diamond Lite trauki arī ļoti labi iztur temperatūras triecienus, un tos var pat strauji uzkarsēt, neizmantojot taukus. Pateicoties to izcilajām nelīpošajām īpašībām, traukus ir ļoti viegli tīrīt.

Additional parameters

Category: Universālās cepšanas pannas
Warranty: 2 years
Weight: 1 kg
Produkta veids: Universāla panna
Materiāls: Titāns
Kolekcija: WOLL Diamond Lite Induction
Margin: D
Izmērs: 20 cm
Produkta informācija: Piemērots indukcijas plītīm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: