Nedēļa ķermenim

ūdens pudele

Mūsu labsajūtas izaicinājuma pēdējā nedēļā koncentrēsimies uz ķermeni. Gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Ir pat tāds teiciens, ka pirms 30 gadu vecuma, mums ir ķermenis, ko mantojam, un pēc tam mums ir ķermenis, kuru esam pelnījuši...

 

PIRMDIENA

Laiks sākt

Sāciet pirmajā pavasara dienā! Mēs esam pārliecināti, ka jūs jau gaidāt sauli un pavadāt savas dienas ārā, staigājot, braucot ar riteni vai vienkārši guļot zālē.  Un nav svarīgi, vai atrodaties ārpus telpām vai sporta zālē, vienmēr uzņemiet pietiekamu šķidruma daudzumu. Un, ievērojot dzeršanas režīmu, nav jāveicina plastmasas atkritumu daudzuma palielināšana. Lai justos labāk, jums pietiks ar ērtu ūdens pudeli. Ūdens noteikti palīdzēs gan ķermenim, gan dvēselei.

 

gatavošanas nodarbības

OTRDIENA

Iemācieties kaut ko jaunu

Vai zinājāt, ka smadzenes darbojas kā muskuļi un tām ir nepieciešama pastāvīga stiprināšana? Trenējot tās regulāri, jūs aizkavēsiet novecošanas procesu. Daži spēlē šahu, citi mācās svešvalodu. Bet tikpat labi jūs varat izmēģināt roku virtuves darbos. Neprotat mājās pagatavot suši vai izcept steiku? Piedalieties gatavošanas nodarbībās un mācīties no profesionāliem šefpavāriem!

augļu bļoda

TREŠDIENA

5 augļu un dārzeņu porcijas

Šodien apēdiet vismaz 400 g dārzeņu un augļu (2:1 proporcijā). To iesaka Pasaules Veselības organizācija, uztura speciālisti un mūsu komanda :-) Kā palielināt iespēju reāli dienā apēst 5 porcijas dārzeņu un augļu? Turiet tos savā tuvumā un redzeslokā. Jūs noteikti iepriecinās skaista augļu bļoda, ko varēsiet novietot uz sava galda.

steika naži

CETURTDIENA

Uzņemiet pietiekami daudz kvalitatīva proteīna

Proteīns veicina audu sadzīšanu un atjaunošanos. Tieši tāpēc, piemēram, sportisti to patērē daudz vairāk. Vairums no mums ēd vairāk ogļhidrātu un mazāk olbaltumvielu, nekā to iesaka eksperti. Kā var zināt, ka tā darāt arī jūs? Vai pat pēc lielas maltītes jūs vēl aizvien jūtaties tā, it kā nebūtu kārtīgi paēduši? Iespējams, ka jums ir augsts cukura līmenis, kas piespiež jūs nepārtraukti ēst. Ierobežojiet ogļhidrātus un palieliniet apēsto olbaltumvielu, piemēram, gaļas, pākšaugu vai olu daudzumu. Steiks ar daudz dārzeņiem ir ideāla veselīgas maltītes un unikālas kulinārijas pieredzes kombinācija. Kulina jūs varat iegādāties kvalitatīvas tērauda pannas un grillēšanas pannas, kā arī steika piederumu komplektus.

 

gulēšanas maska

PIEKTDIENA

Izgulieties

Ik pa laikam izjūtat enerģijas trūkumu? Jūtaties slikti vai zaudējat svaru? Labs miegs ir ļoti svarīgs mūsu veselībai. Eksperti iesaka gulēt 7-8 stundas diennaktī labi vēdinātā telpā un izvairīties no “zilās gaismas”, tas ir, mobilo telefonu vai datoru ekrānu izstarotās gaismas vismaz stundu pirms gulētiešanas.

Kā būtu aizmigt salmos vai svaigā sienā? Poļu zīmols Foonka - kas saņēmis vairākus apbalvojumus par saviem unikālajiem gultas veļas komplektiem - piedāvā gultasveļu ar dizainu, kas radīts, iedvesmojoties no dabas, un kura ražošanā tiek ievēroti augstākie ražošanas standarti un ekoloģiskie sertifikāti.

veļas kaste

SESTDIENA

Nomazgājiet savus "netīrumus"

Tiešā un pārnestā nozīmē. Ja nepieciešams, veiciet īstu pavasara tīrīšanu. Iztīriet māju un pasmaidiet. Starp citu, jūs varat iegādāties sev jaunu veļas grozu.

 

dvieļi un vannas paklājiņi

SVĒTDIENA

Stipriniet sevi

Jums nav jāpeld ledaini aukstā ūdenī vai upē vai jāķeras pie “Wim Hoff challenge”. Sāciet, noskalojot seju ar aukstu ūdeni no rīta vai noslēdziet dušu ar remdenu ūdeni, pakāpeniski samazinot temperatūru un pagarinot laiku. Atcerieties, svarīgs ir arī pats mazākais solis! Pēc aukstas dušas... ietinieties jaukā, mīkstā dvielī.

35 items total
Veļas grozs ar korķi vāks Brabantia Balts 60 l
121 €
BRAB104404
Acu maska gulēšanai Salmi Foonka
14 €
FOSMS
Augļu bļoda Trīsvienība Alessi 26 cm melns
75 €
ALACO02B
Augļu tēja AquaFrutti Kusmi Tea 20 muslīna somas KUSMI21683A1120
Bo veļas grozs Brabantia melns 60 l
169 € –11 %
150 €
BRAB200526
Dāvanu komplekts no tējām Labsajūta tējas Kusmi Tea 5x var KUSMIBIEN525R
Food à porter uzkodu kastīte zils
55 € –16 %
46 €
ALSA03LAZ
Grozs Haoss Dzīvošana Atpūtas telpa WMF
59,90 €
WM0665026040
Grozs Nomizo O 26 cm WMF
Grozs Nomizo O 26 cm WMF
Pieejams (>5 pcs)
109 €
WM0665236030
Nažu bloks dižskābardis WMF
56 €
WM1880479990
Ovāls pasniegšanas bļoda Bitz melns/krēms 36x25 cm BITZ821278
Pusdienas kaste 500/700 ml zaļš GoEat™ Joseph Joseph JS81031
Raunds nažu bloks Ziemeļvalstu virtuve melns Eva Solo ES515295
Salātu bļoda Bitz melna/violeta 24 cm
38 €
BITZ821427
Salātu bļoda Bitz melns/dzintars 24 cm
39 €
BITZ821422
Spilvendrāna LOOM zili pelēks Blomus
21 €
BM65632
Up
More products