The Tea Republic

The Tea Republic piedāvā daudzveidīgu tējas maisījumu klāstu, kuru sastāvdaļas galvenokārt iegūtas Malaizijā, Ķīnā, Taivānā, Vācijā, Šrilankā, Indijā, Dienvidāfrikā un Dienvidkorejā. Uzvāriet ūdeni un baudiet lielisku tējas tasi!
18 items total
AMETRINE ASSAM melnā tēja, 50 g maisiņš, The Tea Republic
New
TTR8594209550456
Melnā tēja SAPPHIRE GREY, 50 g maisiņš, The Tea Republic
New
TTR8594209550463
Oolong tēja FORMOSA’S FINEST, 50 g maisiņš, The Tea Republic
New
TTR8594209550494
Rooibos tēja RUBY RED, 50 g maisiņš, The Tea Republic
New
TTR8594209550418
Tējas dāvanu komplekts RELAX, 9 tējas piramīdas, The Tea Republic
New
TTR8594209550647
Zaļā tēja AQUAMARINE APPLE, 50 g maisiņš, The Tea Republic
New
TTR8594209550524
Zaļā tēja AQUAMARINE APPLE, 75 g alvas, The Tea Republic
New
TTR8594209550340

The Tea Republic - svinēt citeazen iekšienē

The Tea Republic ir čehu zīmols, kas 2010. gada septembrī dibināts Kualalumpurā, Malaizijā, un tā mērķis ir pagatavot tējas tā sauktajā "rietumu stilā", nevis Āzijas kultūrās populārajām ceremoniju metodēm. Iepazīstot un izprotot Malaizijas tējas kultūru un tās unikālos maisījumus, 2013. gada jūlijā The Tea Republic laida klajā savu īpašo tējas maisījumu klāstu.

Zīmola un tā produktu mērķis ir svinēt savu citeazen. Kas ir citeazen? Ikviens, kurš dzer tēju. Melna, zaļa, oolong, sarkana vai balta. Ja jums patīk tēja, ja jūs dzerat daudz tējas, The Tea Republic zīmols labprāt dalīsies ar jums šajā priekā, piedāvājot 31 īpašu tējas maisījumu, kuru sastāvdaļas galvenokārt nāk no Malaizijas, Ķīnas, Taivānas, Vācijas, Šrilankas, Indijas, Dienvidāfrikas un Dienvidkorejas. Tējas tiek iepirktas no atzītām tējas plantācijām un tirgotājiem no visas pasaules.

The Tea Republic produktu klāsts

The Tea Republic piedāvā daudzveidīgu tējas maisījumu klāstu, ko var iedalīt piecās atsevišķās grupās, no kurām katrai piemīt unikālas īpašības un raksturojums.

  • TTR melnās tējas ir slavenas ar savu drosmi, enerģētiskajām īpašībām un atšķirīgo garšu
  • Tās oolongs ir ar pilnīgu un maigu garšas profilu, kas rodas daļējas oksidācijas rezultātā
  • Zīmola piedāvātās zaļās tējas ir gatavotas no nobriedušām lapām ar saldām notīm un ir bagātas ar antioksidantiem
  • TTR baltās tējas tiek gatavotas no rūpīgi atlasītām jaunākām lapiņām, kas nodrošina maigu garšu un daudzas veselībai labvēlīgas īpašības
  • Zāļu un augļu tējas sastāv no garšaugu, ziedu un garšvielu maisījuma, kas pazīstams ar savām atjaunojošajām un ārstnieciskajām īpašībām

Tējas piramīdas līdz The Tea Republic

Tējas piramīdas ir zīmola tradicionālais produkts. Tie ļauj klientiem izvēlēties kādu no The Tea Republic's raksturīgākajiem tējas maisījumiem. Katrā piramīdā ir 1 vienreizlietojamais organiskās sietiņš beramajai tējai kas piemērots aptuveni 300 ml tējas pagatavošanai.

Kāpēc tējas piramīdas ir labākas nekā tradicionālie tējas maisiņi?

Tējas piramīdas vai paciņas bieži tiek uzskatītas par pārākas par standarta tējas maisiņiem vairāku iemeslu dēļ.

  • Pirmkārt, tējas piramīdās parasti ir lielākas un kvalitatīvākas tējas lapas, kas var izplesties un pilnīgāk ievilkties. Tas ļauj iegūt pilnīgāku un bagātīgāku garšas profilu, salīdzinot ar tējas maisiņiem, kas bieži vien satur mazākas un zemākas kvalitātes tējas daļiņas un putekļus.
  • Otrkārt, tējas piramīdas bieži vien nodrošina labāku ūdens un gaisa cirkulāciju, tādējādi nodrošinot vienmērīgāku un pilnīgāku mērcēšanas procesu. Tas var nodrošināt viendabīgāku un aromātiskāku tējas tasi.
  • Visbeidzot, tējas piramīdas bieži tiek izgatavotas no bioloģiski noārdāmiem un videi draudzīgiem materiāliem, padarot tās par ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku risinājumu.

Kopumā tējas piramīdas var nodrošināt kvalitatīvāku tējas dzeršanas pieredzi, ar labāku garšu, aromātu un ilgtspēju nekā standarta tējas maisiņi, tāpēc nevilcinieties un izmēģiniet maisījumus un piramīdas, ko piedāvā The Tea Republic.

Unikāls iepakojums un dāvanu iepakojums

The Tea Republic produkti ir piemēroti kā dāvanas jebkuram gadījumam, jūsu ģimenei un draugiem, mīļajiem, klientiem un biznesa partneriem. Katrs tējas iepakojums izceļas ar unikālu dizainu un uzmanību detaļām.