Smūtijs jūsu veselībai

Smūtijs

Kāpēc smūtiji ir tik vērtīgi?

Smūtijs ir vienkāršs, garšīgs un efektīvs veids, kā savam uzturam pievienot augļus, dārzeņus un vitamīnus.

Ja atklāti,- vai jums tiešām dienā izdodas apēst ieteicamās 5 porcijas dārzeņu un augļu? Un jūsu bērniem? Smūtijā jūs varat vienkārši sablenderēt arī mazāk iecienītos dārzeņus. ne bez iemesla smūtiji ir tik populāri - tie, iespējams, ir vienkāršākais un garšīgākais veids, kā ēst veselīgāk.

Mājas gatavots smūtijs ir lētāks, jo jūs varat kontrolēt to, ko tam pievienojat, un jums ir daudz iespēju. Ja vēlaties smūtijus regulāri iekļaut savā uzturā, galvenais ir labi plānot un iegādāties augstas kvalitātes sastāvdaļas, kā arī sagatavot visu pārējo, kas nepieciešams tā pagatavošanai. Kas man vajadzīgs, lai pagatavotu smūtiju?

Smūtija blenderis

Uz galda liekams blenderis

Kvalitatīvs galda blenderis ir svarīgākais piederums smūtija pagatavošanai. Izmantojot jaudīgu blenderi, jūs varēsiet sasmalcināt augļus un dārzeņus, kā arī sagatavot paštaisītu zemesriekstu sviestu, kas būs papildu olbaltumvielu un veselīgo tauku avots. Tāpat tajā var smalcināt ledu, ko jūs īpaši novērtēsiet vasarā, neatkarīgi, vai gatavosiet bērnu saldējumu, augļus vai arī zemeņu margaritu. Ja meklējat īpaši kvalitatīvas ierīces, apskatiet blenderus, ko ražo Vitamix vai KitchenAid (Power Plus kolekcija)!

Galda blenderi un sastāvdaļas ieteicams sagatavot iepriekš, jo no rīta parasti tam nav daudz laika. Un atcerieties - blenderis var būt arī lieliska virtuves dekorācija. Izvēlieties retro stila Artisan kolekciju, ko piedāvā KitchenAid, eleganto Alessi dizaina Plissé kolekciju vai futūristisko Enfiniga līniju, ko ražo Zwilling.

Smūtija gatavotājs

Smūtija gatavotājs

Galda virsmas blenderis būs liels ieguldījums, ja pilnībā izmantosiet tā potenciālu, bet, ja vēlaties gatavot tikai smūtijus un jums nepieciešams ātrs, neliels un praktisks palīgs, iegādājieties smūtija gatavotāju. Smūtijs tiek pagatavots traukā, kas vēlāk kalpo kā ceļojuma pudele. Minimālie piederumi, maksimālas ērtības. Lielākajai daļai modeļu ir 2 trauki pārim vai 2 smūtiju porciju trauki.

Citrusaugļu spiede

Citrusaugļu spiede

Jums garšo citrusaugļi? Nomizojiet citronu, apelsīnu vai greipfrūtu līdz pusei un izspiediet! Vislabāko kartona paku sulu nevar salīdzināt ar pašu izspiestu sulu. Un glāze remdena citrona ūdens no rīta ir daudzu veselīga dzīvesveida mīļotāju ikrīta rituāls. Tāpēc citrusaugļu spiede vai suluspiede būs lielisks palīgs.

Smūtija pudele

Smūtija pudele

Smūtiju parasti dzer no rīta brokastīs vai kā uzkodu citā dienas laikā. To var paņemt līdzi uz mašīnu, sporta zāli vai darbu - tās būs ideālās brokastis ceļā. Ja jūsu blendera komplektā nav iekļauta pudele, jums vajadzētu to nopirkt. Izvēlieties pudeles, kas ir izgatavotas no ekoloģiski draudzīgas plastmasas vai nerūsējoša tērauda un kam ir plats kakls. Tas atvieglos dzeršanu un tīrīšanu. Smūtiji parasti ir diezgan biezi, un, ja jums garšo smūtijs ar sēklām, platāks pudeles kakls atvieglos dzeršanu. Smūtija pudele ir mazgājama trauku mašīnā, bet, ja izdzerat to pēc dažām stundām, labāk izmantot bērnu pudeļu birsti. Neaizmirstiet par pareizu hidratāciju. Izlasiet mūsu padomus, kā ik dienas izdzert 2 litrus ūdens.