Virtuves nažu komplekts FUNCTIONAL FORM, 3 daļas, Fiskars

Code: FISK1057556
Brand: Fiskars
39,60 €
Izpārdots
The item has been sold out…

Populārajā Functional Form™ nažu komplektā ietilpst trīs mazāki, praktiski naži no augstas kvalitātes japāņu nerūsējošā tērauda - mizotājs, brokastu nazis un mazais pavāra nazis-, kas atradīs vietu ikvienā virtuvē.

Detailed information

Product detailed description

Populārajā Functional Form™ nažu komplektā ir trīs mazāki, praktiski naži - mizotājs, brokastu nazis un mazs pavāra nazis-, kas atradīs vietu katrā virtuvē.

Kompaktais un vieglais mizošanas nazis ar 8 cm garo asmeni ir ideāli piemērots mazu augļu un dārzeņu mizošanai un griešanai šķēlēs. Ar to var viegli saskrāpēt jaunus kartupeļus vai burkānus, kā arī sagriezt plūmes vai sīpolus.

Brokastu nazim ir 12 cm garš zobots asmens, un tas ir ideāli piemērots pārtikas produktu ar garozu, piemēram, svaigas maizes vai mazākas maizes, sagriešanai. Jūs varat redzēt arī nosaukumu tomātu nazis, jo tas ir lieliski piemērots arī pārtikas produktu ar plānu mizu, īpaši tomātu vai persiku, griešanai šķēlēs. Tas ir piemērots arī kā steika nazis.

Mazais universālais virtuves nazis ar biezu 13 cm garu asmeni ir ideāli piemērots gaļas, desu vai dārzeņu griešanai.

Katra naža ergonomiskajam rokturim ir softouch virsma. Tam ir dziļš pirkstu aizsargs, kas nodrošina ērtu un drošu satvērienu. Tāpat kā visus Functional Form nažus, arī šos nažus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā ikdienas lietošanai. Pateicoties to tievajam profilam, tos ir arī viegli uzglabāt.

  • uzticama veiktspēja - augstas kvalitātes japāņu nerūsējošais tērauds nodrošina izcilu asumu un izturību pret koroziju
  • izturīgs dizains - pastiprināts asmens labam līdzsvaram un izturībai, papildus pulēts asmens, lai uzlabotu asmeņa veiktspēju, var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
  • higiēnisks un ērts roktura materiāls - drošs un neslīdošs satvēriens, pateicoties Softouch™, dziļa roktura padziļināšana palielina pirkstu aizsardzību
  • ergonomiskas formas rokturis ļauj izmantot dažādus satvēriena veidus

Kolekcija Fiskars Funkcionālā forma

Functional Form kolekcijā ir plašs augstas kvalitātes nažu, virtuves piederumu, trauku un galda piederumu klāsts. Kopā tās veido estētiski harmonisku kolekciju, kas atvieglo ikdienas dzīvi, jo ir viegli lietojamas, tīrāmas un uzglabājamas.

Jauni virtuves piederumi Fiskars pirms pirmās lietošanas reizes ir jānomazgā. Gandrīz visus Functional Form piederumus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tomēr, lai nodrošinātu ilgāku labu stāvokli, joprojām ieteicams mazgāt ar rokām.

Additional parameters

Category: Nažu komplektii
Warranty: 2 years
Weight: 0.14 kg
Produkta veids: Nažu komplekts
Materiāls: Nerūsējošs tērauds
Asmens garums: 12 cm
Krāsa: Melna
Kolekcija: Fiskars Functional Form
Margin: E
Gab. komplektā: 3 gab.
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: