Max Benjamin

Max Benjamin ir ģimenes zīmols, kas piedāvā ar rokām darinātas greznas sveces un citus skaisti smaržojošus produktus, kas mazinās stresu, atslābinās un nomierinās prātu. Atrodiet savu mīļāko smaržu un paņemiet līdzi, lai kur arī jūs dotos.
2 items total
Smaržvielas DODICI aromatizētajai svecei, Max Benjamin MXMBCR12

Max Benjamin - smaržas, kas atbilst jūsu noskaņojumam

Max Benjamin ir zīmols, kas jau kopš tā pirmsākumiem ir radījis viļņus smaržu nozarē. Īrijā bāzētais zīmols ir iemantojis reputāciju, radot luksusa aromātiskās sveces, smaržīgās kartītes, automašīnu un mājas difuzorus un citus elegantus un izsmalcinātus mājas smaržu kategorijas produktus.

Šo zīmolu pirms 15 gadiem Īrijas Glenkrī ielejā nodibināja Orla Van den Berga, un tas tika nosaukts par godu Orlas dvīņu dēlu Maksa un Bendžamina vārdā, un vēlāk to attīstīja brāļi Marks un Deivids Van den Bergi, kurus iedvesmoja viņu mātes - Orlas - mīlestība uz sveču darināšanu. Viņi sāka eksperimentēt ar dabīgo vasku un ēteriskajām eļļām un ātri atklāja, ka viņiem ir talants radīt skaisti smaržojošas sveces. Pirmā kolekcija tika laista klajā 2007. gadā, un tā uzreiz guva panākumus. Max Benjamin studija joprojām atrodas Wicklow kalnos, kas iedvesmo zīmola pieeju ilgtspējīgam dizainam.

Max Benjamin produkti - atrodiet savu raksturīgo smaržu

Max Benjamin ir pazīstama ar savu grezno sveču, difuzoru un mājas aromātu klāstu. Zīmola produktu ražošanā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas, tostarp ēteriskās eļļas. Visām svecēm ir itāļu kokvilnas daktis, kas nesatur svinu, un tās ir izgatavotas no 100% dabīga sojas un kokosriekstu vaska un ēterisko eļļu aromāta. Katras sveces izgatavošana aizņem vairāk nekā septiņas stundas, un katra svece tiek lieta ar rokām. Aromāti ir rūpīgi sajaukti, lai nodrošinātu to pilnīgu līdzsvaru. Daži no populārākajiem zīmola aromātiem ir French Linen Water, citronzāles un ingvera aromāts un Marokas piparmētru tēja.

Zīmols Max Benjamin ir pazīstams ar elegantu un izsmalcinātu dizaina estētiku. Zīmola iepakojums ir vienkāršs, taču šiks, ar tīrām līnijām un pieskaņotām krāsām. Zīmola dizaina filozofija ir balstīta uz vienkāršību un eleganci, un tas atspoguļojas visos tā izstrādājumu aspektos.

Zīmola misija un vīzija

Zīmola Max Benjamin mērķis ir radīt skaistus un dabiskus produktus. Uzņēmums uzskata, ka smaržas spēj pārveidot telpu, un cenšas radīt smaržas, kas ir neaizmirstamas un iedarbīgas. Zīmola misija ir radīt produktus, kas uzlabo cilvēku dzīvi neatkarīgi no tā, vai tos izmanto, lai radītu relaksējošu atmosfēru mājās vai lai radītu īpašu atmosfēru īpašam pasākumam.

Pateicoties Kulina pieejamajam produktu klāstam - smaržīgām kartītēm, auto aromātiem un aromātiskajām svecēm -, jūs varat izvēlēties sev tīkamāko aromātu un padarīt to par savu firmas smaržu vai mājoklim raksturīgu aromātu. Produkti ir vienkāršs un elegants veids, kā nodrošināt, lai jūsu mīļākais aromāts būtu visur ap jums. Tavā drēbju skapī, kumodē, rokassomiņā, mugursomā vai automašīnā. Jūs pat varat to ieslidināt savā čemodānā vai zem spilvena, ja jums ar to nepietiek. Un godīgi sakot – mēs nemaz nebrīnīsimies, ja jūs to izdarīsiet.