Konservu attaisāmais maģija Fissler

Code: FS02008118000
Brand: Fissler
42 €
Pieejams (1 pcs)

Vairāk nekā 40 veidu Fissler magic sērijas virtuves palīgierīces ir gatavas lāpīt, pacelt, pagriezt, maisīt, mizot, nosusināt un, galvenais, pārsteigt ar savu eleganto izskatu un maksimālo praktiskumu.

Detailed information

Atgriešana 60 dienu laikā ar bezmaksas nosūtīšanu
Bezmaksas piegāde no

Product detailed description

Vairāk nekā 40 veidu Fissler magic sērijas virtuves palīgierīces ir gatavas lāpīt, pacelt, pagriezt, maisīt, mizot, nosusināt un, galvenais, pārsteigt ar savu eleganto izskatu un maksimālo praktiskumu.

Maģiskais virtuves piederumu klāsts ir izstrādāts tā, lai aptvertu visas receptes, procesus un idejas tiem, kam patīk gatavot. Elegantais dizains no pulēta nerūsējošā tērauda ar matētiem rokturiem iederas gan modernās, gan klasiskās mājās. Pulēta tērauda cilpa ļauj instrumentu piekārt pie stieņa vai āķa. Ja nolemjat iepriecināt savus tuviniekus ar dāvanu no burvju sērijas, katrs nākamais svētku gadījums kļūs par lielisku iespēju papildināt savu virtuves piederumu kolekciju.

  • Matēts nerūsējošā tērauda rokturis ar tekstūru drošam satvērienam
  • Var piekārt
  • Nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā

Maģiskais skārdeņu atvērējs ir īsts čempions savā jomā - Bild am Sonntag salīdzinošo testu (veica TÜV Rheinland) uzvarētājs tagad var atvērt skārdeņus jūsu mājās. Ar šo parocīgo rīku varat bez piepūles noņemt kārbas vāku bez asām malām. Tomēr lielākais pārsteigums jūs sagaida, kad noņemat vāku - pateicoties īpašam izgriezumam, jūs varat to uzlikt atpakaļ uz kārbas, ko īpaši novērtēsiet ilgākai uzglabāšanai.

Ik pēc 3 sekundēm pasaulē tiek pārdots 1 Fissler produkts!

Fissler GmbH ir Vācijas lielākais mājsaimniecības un virtuves piederumu ražotājs. Tā darbojas visos pasaules kontinentos vairāk nekā 80 valstīs, izmantojot savus tirdzniecības birojus. Etiķete "Superbrend no Vācijas" pamatoti ierindo Fissler starp ietekmīgākajiem brendijiem. Liels uzsvars uz inovācijām un izstrādi vairāku gadu desmitu garumā pamatoti veicina tādu produktu ražošanu, kas ļauj jums iepazīt bieži vien garlaicīgus tehnoloģiskos procesus rotaļīgā un jaunā veidā. Katru gadu klienti ar nepacietību gaida jaunus produktus, kas viņus izklaidēs. Fissler ir jaunu tendenču aizsācējs, par ko liecina vairāki patenti un dizaina balvas. Ir vērts pieminēt arī kontroles vadību, kas notiek visā ražošanas procesā, ievērojot stingrus standartus. Modernās ražošanas tehnoloģijas un jaunie pārbaudes rīki garantē visaugstāko kvalitāti. Vairāk nekā 170 gadus Fissler ir balstījies uz 3 galvenajiem pīlāriem - tehnoloģiskām zināšanām, nevainojamu ražošanu un lielu inovatīvo spēku. Visiem 700 darbiniekiem ir viens mērķis - klienta vajadzībām pielāgots produkts. Ēdiena gatavošanai ir jāpriecina mūsu klienti! Ražots Fissler (Vācija)

Additional parameters

Category: Konservu attaisāmie
Weight: 0.18 kg
Produkta veids: Virtuves piederumi
Kolekcija: Fissler magic
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: