Kids Concept

Kid's Concept ir Zviedrijas dizaina uzņēmums, kas piedāvā koka rotaļlietas, kuras ne tikai atvieglo dzīvi ar bērniem, bet arī dod bērniem iespēju baudīt drošu un jautru bērnību, kuras laikā bērni var būt tādi, kādi paši vēlas. Vienīgais ierobežojums ir viņu iztēle. Vēlaties paspēlēties?
1 items total

Bērnu Concept - koka rotaļlietas un daudz kas cits

Kid's Concept ir zviedru zīmols, ko 2007. gadā dibināja Anna Enander, Amelie Raberg un Johanna Backman, kuras uzskatīja, ka tirgū gandrīz nav bērnu mēbeļu un koncepcijas, kurā rotaļlietas, bērnu mēbeles un interjera dizaina produkti būtu saskaņoti, lai izveidotu vienotu bērna istabas dizainu.

Tāpēc bērnu Concept nozīmē saskaņotas bērnu mēbeļu, rotaļlietu un dekoratīvo priekšmetu krāsas, kā arī koka rotaļlietas, kas rosina bērnu radošumu un iztēli. Zīmols piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp mēbeles, bērnu tekstilizstrādājumus, rotaļlietas, spēļu virtuves, leļļu mājas un izglītojošas spēles.

Kid's Concept's produkti un materiāli

Viena no lietām, kas Kid's Concept atšķir no citiem bērnu preču zīmoliem, ir tā apņemšanās ievērot ilgtspēju. Zīmols savos izstrādājumos izmanto videi draudzīgus, ilgtspējīgus materiālus, piemēram, FSC sertificētu koksni, un vienmēr meklē veidus, kā samazināt ietekmi uz vidi.

Vēl viens būtisks Kid's Concept zīmola aspekts ir tas, ka galvenā uzmanība tiek pievērsta dizainam. Zīmola produkti ir pazīstami ar savu tīro, minimālisma estētiku, kurā uzsvars tiek likts uz dabīgiem materiāliem un pieklusinātām krāsām. Šīs dizaina filozofijas mērķis ir radīt bērniem nomierinošu un audzinošu vidi, vienlaikus veicinot radošumu un iztēli rosinošas rotaļas.

Viena no galvenajām Kid's Concept priekšrocībām ir tā produktu kvalitāte. Visas koka rotaļlietas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, ar kuriem bērniem ir droši spēlēties. Šis zīmols izmanto netoksiskas krāsas uz ūdens bāzes, kas nesatur kaitīgas ķīmiskās vielas, tāpēc rotaļlietas ir drošas visu vecumu bērniem. Tā ir milzīga priekšrocība vecākiem, kuri vēlas nodrošināt, ka viņu bērni spēlē ar rotaļlietām, kas nav kaitīgas viņu veselībai.

Kid's Concept moto - "Ļaujiet bērniem būt bērniem"

Vēl viena Kid's Concept priekšrocība ir tā, ka to rotaļlietas ir izstrādātas tā, lai palīdzētu bērniem attīstīt svarīgas prasmes. Daudzas koka rotaļlietas ir paredzētas, lai veicinātu iztēli rosinošas rotaļas, kas ir būtiska bērna attīstības sastāvdaļa. Kad bērni iesaistās tēlainās rotaļās, viņi mācās izmantot savu radošumu un iztēli, lai radītu jaunus scenārijus un idejas. Tas palīdz viņiem attīstīt problēmu risināšanas prasmes, kritiskās domāšanas prasmes un sociālās prasmes.

Rotaļājoties ar koka rotaļlietām, bērni var attīstīt arī sīko motoriku. Daudzās no rotaļlietām bērniem ir jārīkojas ar nelieliem priekšmetiem, kas var palīdzēt uzlabot roku un acu koordināciju un veiklību. Piemēram, rotaļas ar koka klucīšiem var palīdzēt bērniem attīstīt telpisko apziņu un roku-acu koordināciju, kas ir būtiskas prasmes daudzām darbībām, tostarp rakstīšanai, zīmēšanai un sportošanai.

Lomu spēlēšana ir vēl viena svarīga prasme, ko bērni var apgūt, spēlējoties ar koka rotaļlietām. Daudzas no koka rotaļlietām, piemēram, spēļu virtuves un leļļu mājas, ir izstrādātas tā, lai mudinātu bērnus iesaistīties lomu spēlēs. Lomu spēles ļauj bērniem iepazīt dažādas lomas un identitātes, kas var palīdzēt viņiem attīstīt empātiju, emocionālo inteliģenci un sociālās prasmes. Piemēram, rotaļu virtuve var palīdzēt bērniem iepazīt dažādus ēdienus un to pagatavošanas veidus, kas var mudināt bērnus izmēģināt jaunus ēdienus un attīstīt veselīgas ēšanas paradumus.

Koka rotaļlietas ir lieliskas arī tāpēc, ka tās ir izturīgas un ilgmūžīgas. Atšķirībā no plastmasas rotaļlietām, kuras var viegli salūzt un kuras bieži vien pēc neilga laika tiek izmestas, koka rotaļlietas ir izgatavotas tā, lai kalpotu ilgi. Tas nozīmē, ka tos var nodot no paaudzes paaudzē, padarot tos par ilgtspējīgu izvēli vecākiem, kas vēlas samazināt savu ietekmi uz vidi.

Nobeigumā, Kid's Concept ir zīmols, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes, drošu un ilgtspējīgu koka rotaļlietu, mājīgu tekstilizstrādājumu un stilīgu mēbeļu klāstu bērniem, tāpēc, ja esat vecāki, kas vēlas nodrošināt savus bērnus ar rotaļlietām, kas ir gan jautras, gan izglītojošas, un iekārtot bērna istabu atbilstoši skandināvu estētikai, iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu!