Dabiskās kokogles 9 kg, Big Green Egg

Code: BGE666298
25,49 €
Pieejams (67 pcs)

Premium Organic kokogles (100 % dabīgas gabaliņkokokogles) sastāv no ozolkoka un hikori koka Carya koksnes maisījuma, un to smarža būs jūtama uz gatavā ēdiena. Akmeņogles ātri uzkarst līdz augstai temperatūrai, ko tās ilgi saglabā.

Detailed information

Product detailed description

Vairāk piederumu nozīmē vairāk iespēju, vairāk jautrības un vairāk ēdināšanas pieredzes. Labāko rezultātu iegūšana no Big Green Egg grila ir kulinārijas izaicinājums. Tāpēc izvēlieties pareizos piederumus un kļūstiet par īstu EGGmaster.

Misija ir izpildīta: mūsu nebeidzamie meklējumi, meklējot ideālo ogli Big Green Egg, ir veiksmīgi noslēgušies. Premium Organic kokogles (100 % dabīgas gabaliņkokokogles) sastāv no ozolkoka un hikori koka Carya koksnes maisījuma, un to smarža būs jūtama gatavajā ēdienā. Akmeņogles ātri uzkarst līdz augstai temperatūrai, ko tās ilgi saglabā.

Un, tā kā mēs esam "zaļi", un "zaļais" ir pat mūsu otrais vārds, mūsu kokoglēm, protams, ir jābūt videi draudzīgām. Nav ķīmisku vai citu nedabisku piedevu. Un tā arī notika. Premium Organic Lump Charcoal degšanas temperatūra ir ļoti augsta, un tā deg ļoti lēni. Tāpēc arī beigās būs mazāk pelnu. EGG sistēmu var izmantot no 4 līdz 6 stundām vienā uzpildīšanas reizē. Mūsu ekoloģiskās kokogles Premium ir pieejamas 4, 5 un 9 kg iepakojumos.

Additional parameters

Category: Ogles, briketes un iekuri
Weight: 10 kg
Produkta veids: Grilēšanas piederumi
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

1

2

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: