3 Sprouts

3 Sprouts kopā ar draudzīgiem dzīvniekiem rūpējas par jūsu bērna attīstību, audzināšanu, veselīgiem ēšanas paradumiem un istabas kārtību. Apskatiet pusdienu somas, rotaļu kastes un citus uzglabāšanas risinājumus un noskaidrojiet, cik labi var organizēt vecāku dzīvi!
69 items total
Autiņbiksīšu organizators SOVA 28 cm, bēšs, 3 Sprouts
New
3SPIDOOWL
Bērnu sienas organizators MEDVĚD 94 cm, bēšs, 3 Sprouts
New
3SP3SWOBEA
Bērnu uzkodu kastīte LAMA 20 cm, rozā, 3 Sprouts
New
3SPISBLLM
Bērnu uzkodu kastīte LEV 20 cm, dzeltena, 3 Sprouts
New
3SPISBLIO
Bērnu uzkodu kastīte MEDVĚD 21 cm, zila, 3 Sprouts
New
3SP3SLBBE
Grāmatu statīvs DRAK 62 cm, bēšs, 3 Sprouts
New
56 €
3SPIRKDRG
Kaste rotaļlietu uzglabāšanai SOVA 43 cm, bēša, 3 Sprouts
New
3SP3SSBSNO
Ratu soma MÝVAL 32 cm, pelēka, 3 Sprouts
New
23,50 €
3SP3SSORA
Up
More products

3 Sprouts - jautrs veids, kā sakopt bērna istabu

3 Sprouts ir zīmols, kas jau kopš 2007. gada piedāvā inovatīvus un funkcionālus uzglabāšanas risinājumus bērniem. Šo zīmolu dibināja trīs draugi, kurus vieno aizraušanās radīt labi izstrādātus, jautrus un funkcionālus produktus bērniem. Trijotne pamanīja, ka tirgū trūkst tādu uzglabāšanas risinājumu, kas būtu ne tikai praktiski, bet arī vizuāli pievilcīgi bērniem un vecākiem, kuri bieži cenšas uzturēt kārtībā bērnu rotaļlietas.

Iemāciet saviem mazajiem, kā sakārtot rotaļlietas, izmantojot 3 Sprouts

Zīmola vērtības un vīzija ir radīt ne tikai funkcionālus, bet arī videi draudzīgus, ilgtspējīgus un no augstas kvalitātes materiāliem izgatavotus produktus. Viņi ir apņēmušies nodrošināt inovatīvus un radošus dizainus, kas iedvesmo iztēli un veicina organizāciju bērnu dzīvē. Tie lieliski palīdz bērniem iemācīt, kā uzturēt kārtību interjerā, vienlaikus kļūstot par tā stilīgu rotājumu.

Šī zīmola organizatori un uzglabāšanas risinājumi ir pieejami dažādos izmēros un dizainā, tāpēc vecākiem ir viegli atrast ideālo produktu, kas atbilst viņu bērna vajadzībām. Vietnē Kulina atradīsiet salokāmas rotaļlietu kastes, tekstila uzglabāšanas traukus, grāmatu un žurnālu organizētājus, pārnēsājamus organizētājus rotaļlietām vai kosmētikai, kā arī dažus durvju un sienas organizētājus.

Ne tikai rotaļlietu organizatori...

3 Sproutskatalogā ir plašs produktu klāsts, tostarp rotaļlietu glabāšanas risinājumi, pusdienu somas un pusdienu kastes - tos visus atradīsiet Kulina. Viņu raksturīgās dzīvnieku apdrukas un dizains ir tas, kas padara viņu izstrādājumus izcilus. Dzīvnieku apdrukas ikdienas priekšmetiem piešķir dīvainību un jautrību, padarot tos pievilcīgākus bērniem. Pusdienu maisiņus un pusdienu kastes ir viegli tīrīt, tie ir izgatavoti no netoksiskiem materiāliem, un, pateicoties to jautrajam un rotaļīgajam dizainam, tos iecienījuši gan vecāki, gan bērni. Pusdienu kastītēs ir trīs nodalījumi, kas ļauj viegli sadalīt sastāvdaļas un iepakot daudzveidīgu maltīti.

Tātad, ja meklējat stilīgu un modernu veidu, kā sakārtot bērna istabu, un vēlaties, lai bērni aktīvi piedalās tās uzkopšanas procesā, vai arī rūpējaties par bērna uzturu un vēlaties, lai skolā viņam būtu pašgatavoti našķi, jums noteikti vajadzētu iepazīties ar 3 Sprouts piedāvājumu bērniem draudzīgiem produktiem vietnē Kulina.